דקירות בגב העליון

שתף אותנו

כאבים ודקירות בגב עליון

סובלים מתחושה לא נעימה וכואבת של דקירות בגב עליון? מבקשים קרם טיפולי טבעי ויעיל שיפתור את הבעיה? לחברת צורי הדס יש מענה איכותי ואפקטיבי עבורכם, עם מבחר מאושר וטבעי של קרמים טיפוליים המיועדים לבעיות וכאבי גב, שנובעים מבעיות שונות כמו דלקות, בצקות, ציסטות, מוגלה, התקררות, התכווצות שרירים הסתיידות גידים ועוד.

בין היתר תוכלו למצוא אצלנו קרמים המטפלים בבעיות שמקורן בבלט ופריצות דיסק, בעיות הנובעות מכאבים בחוליות הצוואר ובכתפיים ועוד. קרמים אלו יקלו באופן משמעותי על תחושת הכאב, ימנעו את החמרתו של המצב ויתמכו בהחלמה.

מבנה הגב העליון

כאשר מדברים על הגב העליון הכוונה לעשר החוליות העליונות בעמוד השדרה, באזור המתחיל בחלקו התחתון של הצוואר עד לצלע התחתונה בבית החזה. מדובר בפלג גוף בעל מבנה יציב וחזק שנועד להגן על הלב והריאות, המחופה בגידים, רצועות, שרירים ועצמות, אשר בגלל המבנה של הצלעות והחוליות שבו התנועה שלו יחסית מוגבלת. למבנה זה מחוברות דרך השכמות הזרועות. במקרים בהם הגמישות של הגב העליון מופרעת, עלולה להיגרם תחושה של כאב נקודתי או נרחב באזור.

 

כאבים בג עליון

כאבים ודקירות בגב העליון מכונים טורקלים וכוללים כאבים בגידים, שרירים, רקמות וחוליות בעמוד השדרה, בשכמות, כתפיים, צלעות וצוואר. הכאבים יכולים להיות ממוקדים, להתחיל ממרכזו של הגב או באחד מצדדיו, ולהתפשט לכאב כללי. כמו כן כאבים אלו יכולים לנבוע משורה ארוכה של סיבות שיש לאבחן עם רופא:

  • חוסר איזון- כאבים באחד מצידי הגב העליון יכולים לנבוע מחוסר איזון ועומס בעבודת שרירי צד אחד של הגוף , כאשר הכאב יכול להיות מורגש בצד החזק וגם בצד החלש של הגוף, והוא יכול להפוך גם לכאב כללי. הכאב נגרם עקב התכווצות של שרירים.
  • חוסר גמישות- ישיבה מרובה ללא תנועה מול מחשב גורמת לנוקשות בחוליות עמוד השדרה העליונות ולירידה ברמת הגמישות שלהן . מצב זה יכול לגרום לרגישות, למתיחות או להתכווצויות של שרירים וגידים ולתחושה של כאב נקודתי בג בעליון.
  • מאמץ יתר- גם מאמץ יתר עם פעילות פיזית שוחקת עלול לגרום לבעיות בגב עליון, להתכווצות שרירים, דלקות ועוד, ולשחיקה של חוליות עמוד השדרה וכן לדלקות באזור.
  • הקרנה- כאב בגב עליון גם יכול לנבוע מהקרנה ממקור אחר כמו גב תחתון או בעיות באברים פנימיים.
  • דלקות- דלקות בגב עליון יכולות להתפתח עקב חוסר תנועה ומנח ישיבה לא נכון, ומאמץ יתר עקב תנועה חזרתית. כמו כן הוא יכול להיגרם עקב חבלות, נפילות ופציעות, נזקים לרקמות של הגב העליון עקב מחלות שונות, ועוד.

 

טיפול בכאבים בגב עליון

חברתנו מציעה תכשירים טיפוליים טבעיים ואפקטיביים המספקים מענה יעיל במיוחד לכאבים בגב עליון, מפחיתים את הכאב ומונעים את החמרתו. לא אחת, לצד שימוש בקרמים טיפוליים יש גם לפנות לקבלת טיפולי פיזיותרפיה ועיסוי רפואי, ולשנות הרגלי חיים כגון מנוחה המונעת מאמץ יתר, או להיפך – קימה ממצב ישיבה עם הפסקות לתנועה פיזית ולהנעת הגוף והגב העליון. כמו כן, בכל מקרה בו מדובר בכאב רציני שאינו עובר, חשוב לפנות לקבלת אבחון מקצועי של רופא.

 

הזמנת משחה לדקירות וכאבי גב

הזמנת משחה לכאבים ודקירות בגב מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, ניתן להגיע לחנות המפעל של החברה בפתח תקווה או ליצור קשר עם צורי הדס בטלפון 052-7409509.

Comments are closed.

אין מוצרים
//]]>
שלח וואטסאפ הוסף חוות דעת התקשר