טיפול בפצעי בגרות בפנים

שתף אותנו

טיפול בפצעי בגרות – טבעי ואפקטיבי

סובלים מפצעי בגרות? מחפשים טיפול בפצעי בגרות בפנים שהוא גם טבעי וגם אפקטיבי? כדאי שתכירו את התכשירים האיכותיים של חברת צורי הדס, המספקים טיפול טבעי לפצעי בגרות לנשים ולגברים באופן עוצמתי ויעיל במיוחד. את התכשירים תוכלו להזמין ישירות דרך האתר המאובטח של החברה ולקבלם לכל כתובת מבוקשת בארץ.

משחות לטיפול בפצעי בגרות

חברתנו פיתחה ומשווקות מבחר איכותי וייחודי של משחות לפצעי בגרות המאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות. מדובר במשחות ייחודיות שהוגשו עבורן בקשות לפטנט, הכוללות בין היתר את המוצרים הבאים:

  • צורי עדן בגרות פלוס- משחה טובה לפצעי בגרות המנקה ומחטאה את עור הפנים מהורמונים ושומנים מיותרים ומפצעונים שחורים ולבנים. המשחה חודרת עמוק לתוך שכבות העור ומסירה שיירים זעירים של לכלוך ושומן מוקשה. כמו כן המשחה תומכת בבניה מהירה של תאי עור שנפגמו וכך תורמת לבריאות העור וחזותו האסטטית.
  • צורי עדן פנים פלוס- טיפול לפצעי בגרות בעור הפנים והגוף עם תכשיר שחומריו חודרים לשכבות עור עמוקות, מנקים אותן מלכלוך שהצטבר, שיירי הורמונים ושומנים. כמו כן התכשיר מזין את העור בחלבונים חיוניים, מעשיר אותו במינרלים ובלחות ומעניק לו שכבת הגנה אפקטיבית. בנוסף, המשחה מסייעת בבניה של תאי עור חדשים בריאים, המשפרים את חזות עור הפנים והגוף.
  • צורי עדן בגרות 1 – משחה לטיפול בפצעי בגרות עוצמתית ויעילה המוצעת בנוסחה ייחודית לנערים ולנערות, מעלימה את הפצעונים מיד לאחר הופעתם, מנקה ומחטאה את עור הפנים מעודפים של הורמונים, לכלוך ושומן, ומונעת היוצרות של פצעונים נוספים. כמו כן המשחה מסייעת בבניה של תאי עור חדשים המשפרים את חזות הפנים.

 

טיפול מלא לעור הפנים

נשים וגברים סובלים מפצעונים על עור הפנים בגין שינויים הורמונליים ופיזיים שונים. שינויים אלו יוצרים סוגים שונים של פצעונים כמו פצע אדום, רך ונפוח שנגרם עקב עכירות בדם או פצעונים בגווני צהוב, לבן ואדום קשים למגע, הנוצרים עקב עודף של הורמונים ושומן. כמו כן ישנם פצעונים שחורים עם נקבוביות הנראות פתוחות, המעידים על הצטברות של זיהום מתחת לעור.

עבור סוגים שונים אלו של פצעונים חברתנו פיתחה פורמולות מיוחדות, למשל עבור פצעונים אדומים פותחה משחת צורי עדן פנים קרמה פלוס, ועבור פצעונים שחורים ולבנים פותחה משחת צורי עדן קרמה 1. מכיוון שמרבית האנשים סובלים משילוב של מספר סוגי פצעונים, בדרך כלל מומלץ לשלב את שני סוגי המשחות בטיפול שוטף של פעם ביום.

כמו כן, לסיום הטיפול ועדיף לפני השינה, כדאי לעשות שימוש במוצר עדן פנים פלוס המגן על העור מפני רדיקלים חופשיים וזיהומים, ומסייע בריכוך העור ושיפור יעילות הטיפול בפצעונים. לפני כל טיפול מומלץ לנקות ולחטא את העור עם תחליבי רחצה של החברה.

 

תכשירים לנשים וגברים

מתוך הבנה שצורכי העור של נשים וגברים הינם שונים, פיתחנו תכשירים נגד פצעי בגרות ייעודים לכל מין. עבור הגברים פיתחנו תכשיר ייעודי לאקלים הישראלי החם והלח, ואילו עבור נשים חברתנו פיתחה משחות לטיפול בפצעי בגרות ייעודית המותאמת למאפייני עור הפנים והגוף העדין והרגיש שלהן.

 

הזמנת משחות לטיפול בפצעי בגרות

הזמנת משחות לטיפול בפצעי בגרות מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות המפעל בפתח תקווה או צרו קשר עם צורי הדס בטלפון 052-7409509.

תגובות והמלצות ב-Facebook

Please rate this

Comments are closed.

אין מוצרים
//]]>
שלח וואטסאפ הוסף חוות דעת התקשר