מפעלי צורי הדס עומדים בתקני ניהול איכות יצור של תקני ISO 22716, ISO 13485 ותקן GMP, כלל מוצרינו מאושרים ברשיון משרד הבריאות ומיוצרים בתנאי יצור נאותים

דברי מנכ"ל צורי הדס.

צורי הדס רוקחות מהטבע מפתחת מוצרי בריאות טבעיים יוקרתיים, למגוון מחלות עור ללא תופעות לוואי. אשר פותחו ויוצרו ב"צורי מעבדות הדס למחקר ופיתוח," בהם חקרו מומחי המעבדה במשך למעלה משני עשורים מגוון רחב מאוד של מחלות עור ותופעות גופניות רבות אחרות. בהם רכשנו ידע טיפולי עצום חסר תקדים ורחב היקף תוך שימת דגש על מחלות עור ותופעות גוף אחרות להם אין פתרון ברפואה הקונבנציונלית העכשווית.

כגון, פצעי אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, סבוראה, פצעי אקנה, פטרת הציפורניים, קשקשת הראש והזקן, שושנות, פריחות, גרדות, אלרגיות, פצעי בגרות, ופצעי איפור ופנים שונים, מהם סובלים רבים וטובים מאנשי העולם המערבי, ועתה שמחים אנו להציג בפני הציבור הרחב את הישגינו ותוצאות מחקרינו המרשימים עם שלל פיתוחים טיפוליים טבעיים חסרי תקדים ומדהימים אשר יושמו וניתנו לטיפול במגוון רחב מאוד של אוכלוסייה על כל רובדי הגילאים שבה ואפילו לתינוקות שבעריסה, עם תוצאות חיוביות מרשימות ומדהימות ללא תופעות לוואי שכולם מדברים עליהם, על קלות אופן הטיפול, וכן על תוצאות ההבראה החיוביות והמהירות, על שירות הלקוחות היעיל והכי חשוב על המחיר הזול יחסית. צורי הדס שמה לה מטרה עליונה לצד החדשנות ופריצת הדרך, להשתמש רק ברכיבים אורגניים טבעיים בלבד. וזהו הגורם החשוב והמרכזי שכלל מוצרי החברה הינם יוקרתיים, איכותיים, ויעילותם מוכחת במידה מפתיעה ויוצאת דופן.
צורי הדס דאגה להגן ולאבטח את כלל מוצריה הייחודיים בסדרת פטנטים אותם היא רשמה והגישה כחוק ולה זכות יוצרים עליהם.
צורי הדס מפעלי קוסמטיקה החברה היחידה בעולם המתמחה בטיפול ברוב מחלות העור הציפורנים והצרעות על כל סוגיהן.
צורי הדס השיקה גלריית מוצרי פרימיום איכותיים והעניקה להם מראה ויופי ברמת מילניום ואף העשירה אותם בריחות ובישום יוקרתי.

כדאי לדעת, כל מוצרי החברה הינם:

  • כל מוצרי החברה הינם מיוצרים ברישיון משרד הבריאות
  • ללא תופעות לוואי, ללא קורטיזון, ללא פרבנים, ללא סטרואידים,
  • מועשר בויטמינים רבים בניהם A, E, C, D, B5, ועוד רבים אחרים.
  • מועשר בלחות, מינרלים ונוגדי חמצון אנטי דלקתיים.
  • מועשר בשמנים ארומטיים, ושמני הזנה טבעיים.
  • מועשר בפרוביוטיקה ושרשרת חלבונית אנרגטית טבעית.
  • כל מרכיבי הפורמולות עומדות בתקנים הבין לאומיים המחמירים של ה-FDA  ושל ה-AC

שתף אותנו

//]]>